Zula

Kiedyś była zdrowa i sprawna. Kiedyś nie było siatki, przez którą by nie przeskoczyła, przeszkody, której by nie pokonała, dziury przez którą, by nie przeszła.
Kiedyś bez problemu chodziła z Gordonem na spacer, dotrzymywała mu kroku, a nawet go wyprzedzała. Kiedyś wydawało się, że dom dla niej to tylko kwestia czasu. Kilka lat w schronisku zmieniły wszystko…
Zula nie jest już sprawna, nie jest w stanie przejść przez siatkę. Na spacerze pozostaje w tyle za Gordonem i choć bardzo się stara, to nogi odmawiają jej posłuszeństwa. Nikt się o nią nie pyta i nie zwraca na nią uwagi. Jej uśmiech na zdjęciu, to uśmiech przez łzy.
Nie chce okazywać słabości, ale dotyka ją starość… Zula potrzebuje ciepła, opieki i domu. Zula potrzebuje człowieka nie za rok czy dwa, ale teraz, natychmiast. Bo za rok czy dwa ten dom nie będzie już potrzebny…
Zula przebywa w schronisku w Orzechowcach ma ok. 13 lat, jest średniej wielkości.
Nasza fundacja postanowiła zabrać Zulę ze schroniska do domu tymczasowego. Chcemy jej dać odrobinkę ciepła i miłości której w życiu nie zaznała. Chcemy ją leczyć, opiekować się nią, sprawić że przestanie cierpieć. Chcemy żeby się jeszcze uśmiechała, cieszyła, bawiła z innymi pieskami, chcemy żeby odeszła godnie i bez bólu.
Pieniążki z tej zbiórki przeznaczymy na transport Zuli do domu tymczasowego (koszt ok 400 zł), na leczenie a jest co leczyć po tylu latach nieleczenia! Musimy też zapewnić jej utrzymanie w domu tymczasowym na kilka następnych miesięcy czy lat.
Chcemy choć w niewielkim stopniu naprawić to co człowiek zniszczył i zrobimy wszystko żeby Zula przez ostatnie lata swojego psiego żywota była szczęśliwa i kochana.

Kontakt w sprawie adopcji: 531 021 300

Darowizna na cele statutowe – ZULA
Fundacja Dom dla Kundelka
mBank
56 1140 2004 0000 3802 7622 5572
Zagranica:
SWIFT: BREXPLPWMBK
IBAN: PL56114020040000380276225572
PayPal: paypal@domdlakundelka.pl