Wiocha zabita dechami, waląca się rudera, staruszka i ponad 30 psów. Pomocy!
“A to ktoś przez płot przerzuci a to się przyplącze pod sklepem albo jakiś miastowy z auta wyrzuci, to ja je zabieram i daje jeść bo to żywe stworzenia przecież”.
Sytuacja jest trudna dla psiaków, dla tej pani i dla nas : ( Nie jesteśmy wstanie zabrać ponad 30 psów pod opiekę bo nas najnormalniej nie stać. Pani już dawno straciła kontrolę nad tymi psiakami, nie potrafi upilnować suki w okresie rui więc się mnożą. Na szczęście suń tam jest mało, dwie już zabrałyśmy, mieszkają w hoteliku, zabrałyśmy też szczeniaki i jednego małego samca.
Co możemy zrobić?
– karmić, codziennie ponad 30 głodnych brzuszków to ogromne ilości karmy,
– pozbyć się tabunów pcheł i wszołów. To bardzo poprawi komfort i tak już trudnego życia tych psiaków,
– trzeba je obowiązkowo odrobaczyć a zaraz po tym leczyć, połowa z nich ma przewlekłą infekcję oczu, co jeszcze to się okaże w praniu,
– następnie trzeba te psiaki zaszczepić, nigdy nie były szczepione,
– wysterylizować,
– zrobić dobre zdjęcia i zacząć szukać domów,
– i co bardzo ważne, robić żywnościowe zakupy dla starszej pani która sama często nie dojada bo jak mówi: “pies nie rozumie czemu głodny”.
To są ogromne koszty przekraczające możliwości naszej młodej Fundacji, mamy obecnie pod opieką ponad 20 psów, większość mieszka w hotelikach, część z nich to psy nieadopcyjne.
Psiakom nie dzieje się tam krzywda, poza tabunami pcheł, wszołów i robali nikt im tam nie dokucza. Część z nich mieszka w domu a część w budynkach gospodarczych.  Pomoc jednak jest konieczna i bez Was sobie nie poradzimy. W imieniu tych psiaków i starszej pani prosimy o wsparcie. Twoje 5 zł to jeden pełny brzuszek przez cały dzień. Pomóżcie proszę.
Przelewy z tytułem płatności: Darowizna na cele statutowe – psy staruszki.
Fundacja Dom dla Kundelka
mBank
56 1140 2004 0000 3802 7622 5572
Zagranica:
SWIFT: BREXPLPWMBK
IBAN: PL56114020040000380276225572
PayPal: paypal@domdlakundelka.pl