Inspektorat

Inspektor pełni funkcję społeczną nie przyjmując z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – praca w pełni charytatywna.

Kim jest Inspektor ds. ochrony zwierząt:
Inspektor ds. ochrony zwierząt to funkcja, z którą wiążą się pewne, ściśle określone zobowiązania. Reprezentuje Fundację i w związku z tym musi znać nie tylko jej cele, ale również się z nimi identyfikować. Oczywiście punktem wyjścia jest miłość do zwierząt. Równie ważna jest jednak cierpliwość i determinacja, musimy bowiem pamiętać, że radykalne zmiany nie zachodzą szybko, czasami trzeba na nie czekać.

Inspektor musi posiadać odpowiednią wiedzę w zakresie funkcjonowania Fundacji, przysługujących jej praw, obowiązujących w RP przepisów prawnych dotyczących zwierząt, a zwłaszcza Ustawy o ochronie zwierząt z dnia z dnia 21 sierpnia 1997 roku wraz z uzupełnieniami.

Naszym celem jest zebranie grupy osób, których determinacja, cierpliwość, sumienność i zaangażowanie będzie mogła służyć przez lata.

O przyjęciu do grona inspektorów decyduje kilka czynników:

Przesłanie CV z informacją o sobie, własnych doświadczeniach w pracy ze zwierzętami oraz powodu, dla którego podjęta została decyzja o przyłączeniu się do naszego Inspektoratu.
(prosimy o załączenie zdjęcia w celu lepszej identyfikacji oraz podanie nr. telefonu kontaktowego i miejsca zamieszkania)

_______________________

Terminy szkoleń na rok 2016
– 05.06.2016
– 04.04.2017

Program szkolenia

Egzamin:
– 11.06.2016, godz. 09:00 – 10:00
– 07.04.2017, godz. 09:00 – 10:00

Szkolenie w siedzibie Fundacji Dom dla Kundelka
A. Mickiewicza 26a
99-200 Poddębice

Inspektorzy do spraw ochrony zwierząt:
Beata Wrona
Justyna Dudczak
Beata Bieniak
Tatiana Mazur
Tomasz Rychłowski – R.I.P.