Bayron

Kochani Bayron traci nadzieję… Gaśnie… Przykro patrzeć gdy tak cudowny pies tyle czeka na kogoś kto go pokocha. Może gdzieś tam jest ktoś kto otworzy serce na wspaniałego proludzkiego psiaka. Może gdzieś tam jest ktoś kto otworzy serce na wspaniałego proludzkiego psiaka. Kilka słów o Bayroniku psiaku który trafił do nas po tym jak uratowała go pewna złota kobieta. Bayron całe swe życie spędził na krótkim łańcuchu w prowizorycznej, rozpadającej się budzie. Wyobrażacie sobie co czuje psie dziecko przykute to łańcucha?

Psiak ma około 5 lat i waży ok 20 kg, nie wiemy dlaczego jeszcze nie znalazł domu… Jest grzeczny, pięknie chodzi na smyczy i jest zrównoważony. To jeszcze tak naprawdę młodzik który ma w głowie figle i niespożytą energię. Kocha człowieka i jest w niego wpatrzony jak w obrazek, dzieci również choć tu trzeba uważać by nie skoczył i nie przewrócił ze względu na to iż od razu zaczepia do zabawy.

Bayron jest wykastrowany i czeka na nowy domek. Mamy nadzieję że może akurat ktoś z Was się zakocha w tych jego pięknych oczach. Obowiązuje procedura adopcyjna: wypełnienie ankiety, wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy adopcyjnej. Piesek przebywa w woj. łódzkim, gmina Zadzim. Transport do nowego domku na terenie całej PL, na nasz koszt. Dowieziemy go osobiście. Kontakt 724 305 995

dotpay – przekaż darowiznę