Kubuś

KUBUŚ to spokojny, bardzo grzeczny piesio który kocha całym sercem. Mimo że człowiek bardzo go zawiódł, on nie chowa urazy.
Wakacje, czas urlopów planowania rodzinnych wyjazdów i gdzieś tam ktoś zapomniał w planach uwzględnić jego. Porzucony przy drodze, wiernie czekał… Ile czasu tam spędziła ta mała bida, nie wiemy. Gdy go zabieraliśmy był chudy, zapchlony i cały w kleszczach.
Życie go nie rozpieszczało a świadczy o tym dystans w pierwszym kontakcie, brak ogonka oraz strach przed smyczą i gwałtownymi ruchami rąk i nóg. Nie nasuwają nam się jakieś pozytywne myśli, gdy patrzymy na niego z boku. Czas jednak pokazać, że przed nim dobre życie.
Kuba bardzo potrzebuje człowieka, domu. Hotelik to jeszcze nie dom. Tu musi dzielić się człowiekiem ze wszystkimi psimi towarzyszami. Hotelik to koszt 300zł/mies. Do tego koszty kastracji, szczepień, weterynarza. Zanim znajdzie ten kochający dom, prosimy Was ludzie dobrego serca o pomoc.
Nie będzie łatwo, Kubuś to taki pospolity kundelek a takie psiaki nie cieszą się adopcyjną popularnością. Liczymy się z tym że zostanie z nami na dłużej. Czeka na adopcję w Hotelik Dla Zwierząt Bonifacy. Obowiązują procedury adopcyjne. Kontakt 697 575 977

Nie możesz dać mu domu, pomóż nam w jego utrzymaniu, choćby najmniejszą wpłatą. Dziękujemy : )