Dziękujemy :)

Ten rok, jak i poprzedni był dla nas bardzo trudny. Bywały chwile wzlotów i upadków, tych drugich zdecydowanie więcej.
Tego roku dosięgnęliśmy dna. Brak funduszy rzucił nas na kolana. Byliśmy pewni, że już się nie podniesiemy. Że wybudowany przez nas KundelDomek opustoszeje. Stało się inaczej i to tylko i wyłącznie dzięki Wam.
Tutaj muszę podziękować wszystkim, darczyńcom, patronom, wolontariuszom i każdemu, kto choćby raz udostępnił, zalajkował lub zostawił komentarz pod naszym postem.
Jesteście wspaniali, to dzięki waszemu zaangażowaniu dziś możemy napisać; “jesteśmy!”.

Pisząc to, mam łzy w oczach. Może dlatego, że ogólnie jestem nadwrażliwa a może ze szczęścia, że w Nowy 2023 rok wchodzimy z jakimiś niewielkimi długami, a było ich (jeszcze dwa miesiące temu) bardzo dużo. Otworzyliście swoje serca na Święta Bożego Narodzenia. Wasza chęć pomocy bezdomnym zwierzętom sprawiła, że chce nam się działać. Nie mówię tutaj tylko o darowiznach. Każde Wasze dobre słowo, każde serduszko lub przytulas to nasze paliwo.
Dziękujemy Wam, najpiękniej jak tylko potrafimy. Dziękujemy, że jesteście z nami, bo bez Was nie byłoby “Domu Dla Kundelka”.

Wchodzimy w ten nowy rok z nadzieją… to ona w najtrudniejszych chwilach dodawała nam otuchy i jak widać, nadal jest z nami.
Dziękujemy raz jeszcze,
Załoga Fundacji Dom dla Kundelka.

Hello. Banner, pink poster and sticker concept with text Hello. cat paw sticker with hello caption. Happy New Year 2023. Greeting card with text Hello 2023.