Na Święta dla naszych 90 zwierzaków!

Pomóż nam pomagać!

 

Przekaż darowiznę

Wspólnie zróbmy świąteczny prezent dla zwierząt. Podzielmy się choćby najdrobniejszym datkiem. Pomóżmy w utrzymaniu tych, które już znajdują się pod naszą opieką, ale także tym które wspólnie zdołamy ocalić tej zimy.

Jest z nami teraz prawie dziewięćdziesiąt zbłąkanych istot.

Większość to staruszki wyciągnięte przez nas ze schronisk, tylko po to by nie odchodziły samotnie, w głuchym na cierpienie boksie. Jest też z nami gromadka młodszych, ale schorowanych kundelków. Kupujemy im wózeczki jeżeli nie mogą chodzić, pracujemy nad ich lękiem przed człowiekiem, przywracamy je temu dobremu światu… tym bardzo chorym zapewniamy spokój, koimy cierpienie i kochamy a one, odwzajemniają się tym samym.

To w ich imieniu prosimy was, byście w tej przedświątecznej gonitwie, zatrzymali się tutaj na chwilkę i przemyśleli czy warto im pomóc. Czy zasłużyły swoim istnieniem na gwiazdkowy prezent?  A my w imieniu własnym, oraz w imieniu naszych podopiecznych, życzymy Wam, ciepłych, rodzinnych Świąt, przepełnionych miłością, również do zwierzą!

Nasza miłość do zwierząt jest bezwarunkowa, to nasza religia, misja, powołanie. Oddajemy im siebie samych, całych bez wyjątku. Poświęcamy im każdą wolną minutę, obdarzamy ogromnymi pokładami uczuć i w 100% angażujemy się w pomoc dla nich.

Dołącz do nas na Facebooku, lajkuj, udostępniaj, komentuj, to także ogromna pomoc!
https://www.facebook.com/domdlakundelka