Piknik rodzinny +4łapy – Kraków – 11 maja – Krakowskie Błonia.

Jako jedna z czterech organizacji prozwierzęcych, bierzemy udział w tym cudownym, cyklicznym wydarzeniu. W imieniu naszym, oraz organizatorów, serdecznie zapraszamy do udziału w “Grze miejskiej” i nie tylko. Poniżej kilka słów o tym co się będzie działo podczas pikniku : )

“Pikniki rodzinne +4łapy, tworzące ogólnopolski cykl eventów, to największe w Polsce, tego typu wydarzenie dla rodzin z psami. Największe miasta, najlepsze ich lokalizacje i pełen atrakcji, zróżnicowany plan i fascynujące pokazy w mistrzowskim wykonaniu.
Pikniki +4łapy to również Gra miejska z psem. Aktywność stworzona dla rodzin ze swoimi pupilami. Gra miejska z psem to poza dobrą zabawą i wartościowymi nagrodami, to edukacja i działalność charytatywna. Cały przychód trafia do jednej z fundacji. Kochamy psiaki, tak jak Ty. To piknik, na którym nie może Cię zabraknąć.

Wstęp na teren pikniku i udział w całodziennych atrakcjach jest bezpłatny.

Dla odwiedzających nas, przygotowaliśmy również strefę handmade&designu, czyli ponad 150m2 namiotu, a w nim stoiska wyjątkowych firm, zajmujących się produkcją wyselekcjonowanych akcesoriów i dodatków dla Waszych psiaków. Gwarantujemy, że będzie to dzień pełen pozytywnych emocji : )”

Link do wydarzenia na Facebooku: KLIK

Strona organizatora: KLIK

Zapraszamy : )