DOM DLA KUNDELKA

O Fundacji
STATUTSPRAWOZDANIA
POMAGAMY OD 2016 roku

Poznaj Fundację Dom Dla Kundelka

NASZA HISTORIA

Fundacja Dom dla Kundelka została założona w 2016 roku. Jej członkowie i wolontariusze pracują zawodowo, a w Fundacji angażują się w czasie wolnym i nieodpłatnie.

Celem Fundacji, zgodnie z jej statutem, jest udzielanie pomocy skrzywdzonym i porzuconym zwierzętom. Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej i opiera się wyłącznie na wsparciu osób i instytucji, które interesuje dobro zwierząt.

URATOWANYCH ZWIERZĄTEK

ZNALEZIONYCH DOMÓW

CZYNIENIA DOBRA

AKTYWNYCH WOLONTARIUSZY

MOŹECIE DO NAS DOŁĄCZYĆ

Nasza Misja

Głównym celem naszej misji jest działalność charytatywna i edukacyjna w zakresie: opieki i pomocy zwierzętom bezdomnym, porzuconym lub okrutnie traktowanym.
Naszą misją jest też inspirowanie społeczności, w której celebrowana jest i pielęgnowana więź między zwierzęciem a człowiekiem. We wszystkich naszych działaniach na pierwszym planie jest dobro zwierząt, które z różnych przyczyn potrzebują pomocy. Nasza misja niezmiennie wskazuje nam kierunek, w którym podążamy.
Opisuje cel naszej organizacji i stanowi punkt odniesienia dla podejmowanych przez nas działań i decyzji.

POMOC DLA BEZBRONNYCH

Ratujemy Życia

Obecnie pod opieką naszej Fundacji znajduje się ponad 100 uroczych zwierząt, w tym kundelki, kotełki i świnki wietnamskie. Specjalizujemy się w udzielaniu pomocy psom o małych szansach na adopcję, takim jak niewidome, bez łap, po traumatycznych doświadczeniach. Wiele z nich zostaje z nami na zawsze. Część zdrowych i młodszych psów mieszka w płatnych hotelach, podczas gdy staruszkowie i schorowane kundelki mają swoje luksusowe miejsce w naszym KundelDomku. Jesteśmy świadomi ogromu problemu bezdomnych zwierząt, tysięcy schronisk i milionów cierpiących istot. Chcielibyśmy pomóc wszystkim, ale niestety jest to niemożliwe. Nie dokonujemy wyboru, nie klasyfikujemy psów na “adopcyjne” lub “nieadopcyjne”, nie ograniczamy się w żaden sposób. Dla nas każdy pies, bez względu na wiek, wygląd, rasę czy kolor sierści, jest czującą istotą, która potrzebuje pomocy. Jeśli napotykamy staruszka czy ciężko chorego pieska, bierzemy je pod opiekę, będąc świadomymi, że prawdopodobnie zostaną z nami na zawsze.